Tek Rruga e Dibrës, Pranë Komisariatit Nr 4 Shitet Apartament 2+1, Planimetri Perfekte! - 115m2

Pjesërisht e mobiluar
93,000€

  • Rruga e Dibrës
  • 160
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFEK382757 - Tek Rruga e Dibres, Prane komisariatit Nr 4 Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri perfekte. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te mireadministruar me ashensor. Orientimi nga Jug-Lindja mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Apartamenti organizohet nga nje sallon i bollshem i lidhur me kendin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Zona ne te cilen ndodhet eshte shume lehte e aksesueshme dhe ofron te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode. Apartamenti eshte i investuar vitet e fundit dhe shitet pjeserisht i mobiluar, gjithashtu ne apartament eshte vendosur sistem qendror ngrohje-ftohje. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 115m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Kinostudio
Rruga Rruga e Dibrës
Viti i ndërtimit 2006
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
85,000€

88,000€

Prane Shkolles Mihal Grameno Shitet Apartament 2+1 Me H... - 97m2
Ali Demi - Rruga Mihal Grameno

Prane shkolles Mihal Grameno shitet apartament 2+1 me siperfaqe te madhe. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallat 7-katesh, me orientim Perendim. Aparta...

Shitje
103,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 ! - 117m2
Kodra e Diellit - Rruga Shkelqim Fusha

Ne Rrugen Shkelqim Fusha, mbi Qendren Kristal, shitet Apartament 2+1, ne katin 5 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organ...

Shitje
80,000€

83,000€

EXCLUSIVE
Tek Ali Demi, Shitet Apartament 2+1 - 87m2
Ali Demi - Ali Demi

Shitet apartament 2+1 ne hyrje te rruges Ali Demi me sakte tek tuneli i pare qe lidhet rruga Ali Demi me Tregun Elekrik. Ambienti ka orientim jug cka...

//do something