Tek Rruga Fortuzi, Shitet Apartament 1+1, I Pershtateshem per Investim! - 73m2

E mobiluar
79,000€

  • Rruga Fortuzi
  • 154
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFEK381992 - Tek Rruga Fortuzi Shitet Apartament 1+1, Shume Prane Qendres. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te mireadministruar me ashensore dhe ka orientim nga Jugu cka i mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nder me te preferuarat momentalisht ne Tirane dhe ofron te gjitha facilitetet per nje jetes sa me komode. Apartamenti organizohet nga hyrja me korridor, salloni i ndenjes i lidhur me kendin e gatimit, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 73m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 2
Zona Qender
Rruga Rruga Fortuzi
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 12

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I mobiluar Orientimi Jug

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
83,000€

87,000€

Shitet Ambient Komercial Te Shallvaret! - 37m2
Qender - Rruga Ibrahim Rugova

Shitet ambient komercial te shallvaret ! Prane LA Voglias shitet dyqan openspace 37m2 . Dyqani eshte i pajisur me vetrat xhami cka mundeson reklamim t...

Shitje
80,000€

85,000€

SOLD
Mundesi Investimi! Ne Bllok Shitet Apartament 1+1, Tota... - 58m2
Blloku - Blloku

Ne Zonen e Bllokut prane, Fakultetit Juridik shitet apartament 1+1 , ne katin e 4 te nje pallati ekzistues, buze rruge. Apartamenti organizohet ne 1 d...

Shitje
78,000€
Gjeni Veten Në Bukurinë Dhe Joshjen E Gjirit Të Lalzit - 73m2
Gjiri i Lalzit - Hamallaj

Gjeni veten në bukurinë dhe joshjen e Gjirit të Lalzit, duke zgjedhur shtëpinë ideale në bregdetin e Adritatikut. Vala Mar Residences ofron jo vetëm n...

//do something