Tek Rruga Fortuzi, Shitet Apartament 2+1 Shume Prane Qendres! - 105m2

Pjesërisht e mobiluar
114,000€

  • Rruga Fortuzi
  • 37
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFEK381991 - Tek Rruga Fortuzi Shitet Apartament 2+1, Shume Prane Qendres. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te mireadministruar me ashensore dhe ka orientim nga Jugu cka i mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nder me te preferuarat momentalisht ne Tirane dhe ofron te gjitha facilitetet per nje jetes sa me komode. Apartamenti organizohet nga salloni i bollshem me kuzhinen e gatimit te vecuar, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 105m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Qender
Rruga Rruga Fortuzi
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 12

Tipare

Hipotekë Ashensor Depo Tualet me Dritare Orientimi Jug

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
113,000€

115,000€

Shitet Apartament 3+1 Qender - 79m2
Qender - Rruga Çamëria

MUNDESI IDEALE PER BIZNES. Shitet apartament 3+1 ne zonen qendrore te Tiranes, egzaktesit tek shkolla "Kristoforidhi" tek rruga e tregut Cam. Apartame...

Shitje
110,000€
Ne Qender Te Tiranes, Shitet Super Apartament 2+1 I Inv... - 85m2
Qender - Rruga Bardhok Biba

Shitet super apartament 2+1 ne zemer te Tiranes, ne rrugen Bardhok Biba. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 85 m2 neto. Eshte ne katin e 3-te te nje pa...

Shitje
99,000€

104,000€

Tek Kodra E Diellit, Shitet Super Apartament 2+1 - 95m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek Kodra e Diellit, shitet super apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte:...

//do something