Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 3+1+2, Orientim Jug-Lindje me Pamje Fantastike - 126m2

E pa mobiluar
136,000€

  • Kavaja Street
  • 571
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFEK381893 - Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 3+1+2, Orientim Jug-Lindje me Pamje Fantastike. Mundesi e Jashtezakonshme Investimi. Bli apartamentin tend sot tek Square21 per te pakten 20 000 Euro me pak. Oferta jone 1080 Euro/m2 nga 1250 Euro/m2 qe shet ndertuesi. Kompleksi me dizajn modern qe ndertohet ne rrugen e Kavajes prane minibashkise, ofron nje cilesi ndertimi qe ia kane zili edhe ndertimet me te njohura ne Tirane. Fasade e ventiluar per termoizolim perfekt. - Dritare me xhama termik tripleks _ Lartesia e apartamenteve 305 cm - Materjale ndertimi Gjermane - Materjale elektrike Italiane - Hidrosanitare incaso - Tubacione gati per sistem chiller - Lulishte dhe hapesira te perbashketa - Pishine e brendshme dhe SPA - Ashensore te shpejte dhe te bollshem - Pllaka dhe parket nga Brunes - Planimetri te rregullta dhe me shume drite. Nese e blen per te banuar vete do kesh cilesine me te larte te jeteses ne Tirane. Çdo sherbim qe te duhet gjendet rreth teje dhe mezi do presesh te kthehesh ne shtepi ku do gjesh luksin dhe rehatine. Nese e ble per investim ke garancine qe do ta japesh gjithmone me qira tek te huajt sepse ata preferojne Pishinen dhe qendren SPA. Square21 Nobis jane komplekse te vetme me pishine te brendshme. Kontakto menjehere ne numrin e telefonit 0674032997 per te perfituar nga oferta.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 126m2
Statusi
E shitur
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 9
Zona 21 Dhjetori
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 10

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
128,000€
Prane Spitalit "nene Tereza", Shitet Apartament 3+1+2 N... - 135m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane Spitalit "Nene Tereza" shitet super apartament 3+1+2 tualete ne ndertim te ri. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati 9-katesh me dy...

Shitje
124,000€

128,000€

Tek Gjimnazi A.z Cajupi, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hap... - 156m2
Rr. Bardhyl - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Gjimnazi "A.Z Cajupi" shitet Apartament 3+1+2 me hapesire te bollshme. Apartamenti me siperfaqe 156 m2 ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 6-ka...

Shitje
128,000€

140,000€

Tek Tregu Elektrik, Shitet Apartament 3+1+2 Totalisht I... - 140m2
Tregu Elektrik - Rruga Ali Visha

Tek Tregu Elektrik, ne Rrugen "Ali Visha" shitet super apartament 3+1+2 tualete totalisht i investuar me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne...

//do something