Rruga Jordan Misja Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, dhe 2 Garazhe - 113m2

E mobiluar
390€ / muaj

  • Rruga Jordan Misja
  • 136
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFEK381772 - Tek Rruga Jordan Misja Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2 dhe 2 garazhe. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor dhe te mire administruar. Apartamenti ka strukturë shumë të rregullt dhe organizohet si me poshtë: hyrja me korridor, Living Room ofron hapsirë të bollshme, komoditet për familje të mëdha dhe shumë dritë sepse orientimi është tërësisht nga jugu, gjithashtu është me dalje ne ballkon, Kuzhina e Gatimit ka hapsirë me vete dhe është cilsore, gjithashtu është e pajisur me te gjitha Elektroshtëpiaket e nevojshmë, dhoma Matrimoniale është e bollshme me stukturë të rregullt, dhoma e fëmijeve është e arreduar me mobilim komod dhe ofron komoditet për fëmijët tuaj, Apartamenti ka 2 Tualete, ku njëri është tualeti kryesor i shtëpisë dhe tualeti i dytë është i vendosur ne dhomen matrimoniale. Apartamenti ka investime shume cilesore, ku dhomat e gjumit jan te shtruara me Parket Laminat, i pajisur me sistem kondicionimi, i dekoruar me punime gipsi, dyert janë të reja dhe dritaret janë Dopio Xham Hermetike që minimizojnë zhumrat e ndryshme. Specifika kryesore pozitive e këtij Apartamenti është orientimi nga Jugu, çka mundëson ndriçim shumë të mirë natyral. Zona ofron lehtësira te shumta si Supermarkete, Palester, Linje Urbani, Farmaci, Shkolla, etj. Te perfshira ne cmim jane edhe dy garazhe te mbyllura. Mos humbi kohë por nxitoni të bëni një vizitë nga afër për të parë kete super Apartmanent dhe na kontaktoni tani ne numrin e kontaktit 0674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 113m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Stacioni i Trenit
Rruga Rruga Jordan Misja
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 8

Tipare

Garazh Ashensor Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
400€ / muaj
Tek Fakulteti Shkencave Te Natyres, Jepet Me Qira Apart... - 60m2
Stacioni i Trenit - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Prane Fakultetit te Shkencave te Natyres jepet me qira apartament 1+1 i pershtatshem dhe per biznes. Ambienti eshte i organzuar ne sallonin e ndjenjes...

Qira
400€ / muaj

450€ / muaj

RENTED
Jepet Me Qira Apartament Ne Qender ! - 95m2
Qender - Rruga e Dibrës

Prane Turdiu Center, ne nje pallat te viteve te fundit jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti organizohet ne nje koridor, sallon me hapesire te bol...

Qira
400€ / muaj
Zogu I Zi, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 I Pershta... - 116m2
Zogu i Zi - Rruga e Durrësit

Tek Zogu i Zi, Jepet Apartament 2+1 me Qira per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri 12 katesh me ashensor dhe te mireadmini...

//do something