Prane 21 Dhjetorit Shitet Apartament 2+1+2, Me Shume Drite - 85m2

E mobiluar
100,000€

  • Rruga Frosina Plaku
  • 628
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFEK381771 - Prane 21 Dhjetorit ne Rrugen Frosina Plaku, Shitet Apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nder me te preferuarat momentalisht pasi ofron te gjitha sherbimet e nevojshme dhe eshte lehtesisht e aksesueshme. Apartamenti eshte i organizuar ne: hyrja me korridor, salloni i ndenjes i lidhur me kendin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon i bollshem. Orientimi i apartamentit nga Jug-Perendimi jep mundesine per ndricim natyral gjate gjithe dites. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose per te vizite ne prone kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 85m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona 21 Dhjetori
Rruga Rruga Frosina Plaku
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
90,000€

105,000€

Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 2+1+2!! - 102m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Shitet apartamant 2+1+2, prane 21 dhjetorit, rruga Frosina Plaku, pallat i ri, me ashensor . Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banimi, dhe eshte i org...

Shitje
116,000€
Kompleksi Kontakt, Shitet Ambjent Komercial! - 68m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Ne Kompleksin Kontakt, prane Inxhinierise se Ndertimit Shitet Ambient komercial. Ambienti eshte me fasade xhami, ka nje siperfaqe prej 68 m², te organ...

Shitje
115,000€
Shitet Ambient Komercial Tek 21 Dhjetori Me Cmim Fantas... - 70m2
21 Dhjetori - Rruga Emil Legrand

Shitet ambient komercial ne nje nder zonat me te mira te 21 Dhjetorit, ne katin 0 te nje pallati 5 katesh, me siperfaqe 70 m2 dhe orientim nga Veriu....

//do something