Ne Don Bosko Shitet Super Apartament 2+1+2, Post Parkimi i Perfshire ne Cmim - 105m2

E pa mobiluar
105,000€

  • Rruga Don Bosko
  • 283

Përshkrimi i pronës

REFEK381682 - Ne Don Bosko Perballe Kishes Shitet Apartament 2+1 +2 tualete me Post Parkimi te perfshire ne cmim. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri 8-katesh i pajisur me ashensor dhe i mire administruar. Organizimi i brendshem i apartamentit eshte si me poshte: sallon-kuzhine me hapesira te bollshme me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi njera prej te cilave me dalje ne ballkon, tjetera me tualet te personalizuar. Planimetria e apartamentit eshte e rregullt. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nder me te kerkuarat per momentin ne Tirane dhe ofron jetese komode afer me shkolla, linja urbane, supermarkete etj. Apartamenti ndodhet buze rruges kryesore dhe eshte lehetesisht i akasesueshem. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 105m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Don Bosko
Rruga Rruga Don Bosko
Viti i ndërtimit 2011
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
110,000€
Ne Don Bosko, Tek Vizion+, Shitet Apartament 2+1+2, 105... - 113m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Kompleksin me te preferuar ne Don Bosko, Tek Vizion+, Shitet Apartament 2+1+2. Apartamenti ka nje siperfaqe neto prej 105.8 m2 dhe ndodhet ne katin...

Shitje
93,000€
Ne Don Bosko Shitet Apartament Dubleks 2+1 Me Verande... - 194m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko Shitet Apartament dubleks 2+1 + verande + garazhd, me siperfaqe totale 147 m2 nga te cilat 101 m2 apartamenti, 24 m2 veranda, dhe 22 m2 g...

Shitje
110,000€
Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Don Bosko! - 123m2
Don Bosko - Rruga Androkli Kostallari

Shitet Super Apartament 2+1+2 ne Don Bosko, prane Shkolles Qazim Turdiu! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit te nje pallati te ri me ashens...

//do something