Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2, Planimetri e Rregullt - 105m2

Pjesërisht e mobiluar
72,000€

  • Rruga Mikel Maruli
  • 593
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFEK381321 - Ne Astir Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri te Rregullt dhe Hapsire te Bollshme. Apartamenti ndodhet ne kati e 2-te te nje pallati te ri 9-katesh te mireadministruar. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha sherbimet e nevojshme dhe eshte lehtesishte e aksesushme sepse ndodhet shume prane Unazes se Madhe. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: Salloni i ndenjes me dalje ne ballkon, kuzhina e gatimit, 2 dhoma gjumi te bollshme njera me dalje ne ballkon, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartament shitet bosh (vetëm kuzhina) perfshihet ne cmim. Per nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 105m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Astir
Rruga Rruga Mikel Maruli
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 9

Tipare

Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
65,000€
Tek Rruga Demneri, Ne Yzberisht, Shitet Ambient - 122m2
Astir - Rruga Demneri

Tek Rruga Demneri, ne Yzberisht, shitet Ambjent me emertimin Njesi ne certifikaten e pronesise, ne katin e pare banimi te nje pallati te ri, me siperf...

Shitje
80,000€
Shitet Dyqan 66 M2 Ne Astir! - 66m2
Astir - Rruga Astrit Losha

Shitet Dyqan ne Astir ne katin 0 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar dhe te pajisur me ashensor, me siperfaqe open space 66 m2 dhe orientim to...

Shitje
73,000€
Ne Astir Shitet Apartament 2+1+2 Me Pamje Te Lire!!! - 118m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Ne Astir Shitet Apartament 2+1+2 Me Pamje Te Lire!!! Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor i ndodhur shume prane unaze...

//do something