Apartament 2+1 - 75m2

E pa mobiluar
500€ / muaj

  • Rruga Vaso Pasha
  • 12
  • 3 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFEH14701 - Jepet me qira ambient per zyra 2+1 ne bllok ne rrugen Vaso Pasha ne katin e 2 te nje pallati ekzistues. Ambienti eshte teper i mirembajtur dhe i gatshem per zhvillimin e biznesit tuaj, gjendja eshte bosh dhe ka nje strukture mjaft te mire pasi perbehet nga: 3 dhoma dhe nje tualet te mjaftueshem. Ambienti ka nje siperfaqe prej 55 m2 dhe nje orientim Perendim-Veri-Lindje i pajisur me 3 kondicioner. Zona ne te cilen ndodhet ambienti esht zona me e mire ne tirane dhe ka lokacionin me perfekt te mundshem pasi ofron shume facilitete.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 75m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Blloku
Rruga Rruga Vaso Pasha
Viti i ndërtimit 1970
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
600€ / muaj
Prane Kafe Roma, Jepet Apartament Me Qira Per Zyra! - 110m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Prane Kafe Roma, Jepet Apartament me Qira per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh, pa ashensor, dhe ka nje siperfaqe prej 1...

Qira
400€ / muaj
RENTED
Bllok,jepet Super Apartament 2+1 Me Qira! - 73m2
Blloku - Rruga Perlat Rexhepi

Ne Bllok, Jepet me Qira Apartament i Sapoinvestuar 2+1! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 73 m2 te organizuar ne nje ambjent ndenje, kuzhine me vete,...

Qira
500€ / muaj
Jepet Me Qira Lokal Ne Bllok, Mbrapa Shkolles Edith Dur... - 63m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne Bllok, ne rrugen Sami Frasheri, mbrapa shkolles "Edith Durham", jepet me qira ambient komercial, bar-kafe. Lokali ndodhet ne katin 0 te nje pallati...

//do something