Zyrë - 135m2

Pjesërisht e mobiluar
1,500€ / muaj

  • Rruga Andon Zako Çajupi
  • 32

Përshkrimi i pronës

REFEH14690 - Jepet me qira ambient komercal i pershtatshem per zyra te cfaredo lloj aktiviteti. Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri dhe shume cilesor 8 katesh ne bllok prane Conad Ambienti eshte openspace ka nje siperfaqe 135 m2 , gjithashtu ka hyrje te vecuar qe e bene me te aksesueshme ne ambjent. Ne ambient eshte cdo gje e investuar mire dhe me materiale cilesore. Ambienti zoteron kondicioner,vetrata me dopio xham, tualet, depo te vogel dhe parkim kundrejte pageses. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte nje nga zonat me te kerkuara dhe shume strategjike per biznes pasi eshte shume e lehte per tu aksesuar. Pallati ku ndodhet ambienti eshte nder pallatet me cilesor ne vend.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 135m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 1
Zona Stadiumi Dinamo
Rruga Rruga Andon Zako Çajupi
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë I sapo investuar Depo

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
1,400€ / muaj
Ne Bllok Jepet Zyre 150 M2 Me Qira! - 150m2
Blloku - Blloku

Ne Bllok jepet me qira super ambjent me siperfaqe 150m2 e sapo investuar gjthshka e re dhe teper cilesore. Ambjenti ka mundesi parkimi ne zonen perret...

Qira
1,400€ / muaj
Jepet Me Qira Zyre Fantastike 200 M2 + Post Parkimi Tek... - 200m2
Kompleksi Delijorgji - Bulevardi Gjergj Fishta

Jepet me qira zyre fantastike 200 m2 + post parkimi tek Hotel Hilton ose prane kompleksit Delijorgji, ne katin e 8 te nje pallati te ri 8 katesh te pa...

Qira
1,400€ / muaj
Tek Hotel Hilton Jeper Me Qira Zyre Fantastike 200 M2! - 200m2
Kompleksi Delijorgji - Bulevardi Gjergj Fishta

Jepet me qira zyre fantastike 200 m2 tek Hotel Hilton ose prane kompleksit Delijorgji, ne katin e 7 te nje pallati te ri 8 katesh te pajisur me ashens...