jepet me qira - 100m2

E mobiluar
700€ / muaj

  • Rruga Sami Frashëri
  • 12
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFEH14615 - Ne zonen me te mire te Tiranes jepet apartament 2+1 me qira. Apartamenti ndodhet ne zonen e bllokut ne katin e 10 te nje pallati te ri 12 katesh dhe i miradministruar, apartamenti organizohet ne 1 sallon ndenje te bollshme + 1 kuzhine me te gjitha paisjet elektroshtepiake, 2 dhoma gjumi ,2 tualete dhe 1 ballkon me pamje fantastike .Orientimi i apartamentit eshte ne Jug-Lindje dhe ofron nje ndricim mjaft te mire per gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nga me te kerkuarat dhe me te shtrenjtat ne Tirane, pasi ka shume gjalleri dhe ofron shume lehtesira per nje jete teper komode.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 100m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 10
Zona Blloku
Rruga Rruga Sami Frashëri
Viti i ndërtimit 2004
Kate Gjithsej 12

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
600€ / muaj
Prane Kafe Roma, Jepet Apartament Me Qira Per Zyra! - 110m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Prane Kafe Roma, Jepet Apartament me Qira per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh, pa ashensor, dhe ka nje siperfaqe prej 1...

Qira
660€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 3+1 Prane Librarise Ne Bllok - 99m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Jepet me qira apartament 3+1 ne Bllok ne katin e 4 te nje pallati ekzistues, i mobiluar teper mire, me siperfaqe 99 m2 dhe orientim Lindje-Perendim. A...

Qira
700€ / muaj
Bllok, Super Apartament 3+1 Per Zyra! - 130m2
Blloku - Rruga Ismail Qemali

Ne Bllok, Jepet me Qira Apartament 3+1, Ideal Per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin 2 te nje pallati te ri dhe te mire-administruar dhe ka nje siperf...

//do something