Prane Ambasades Amerikane Shitet Apartament 1+1 - 87m2

Pjesërisht e mobiluar
109,000€

  • Rruga e Elbasanit
  • 574
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFEH14611 - Tek rruga e Elbasanit, prane ambasades Amerikane shitet apartament 1+1 me planimetri te rregullt. Apartamenti organizohet ne 1 dhome gjumi te rregullt, soxhorno + kend gatimi , 1 tualet te kompletuar dhe ballkon me pamje te lire . Apartamenti ka orientim perendim, ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri dhe miradministruar. . Pallati ka cilesi te larte ndertimi dhe eshte i pajisur me 1 ashensor. Zona ne te cilen ndodhet i jep vlere apartamentit sepse ofron siguri, qetesi, ndodhet prane parkut te liqenit per ata qe adhurojn natyren dhe ajrin e paster, afersine me bankat, fakultetet dhe afersine me qendren e kryeqytetit. . Apartamenti disponon dokumentacion të plotë Hipotekor.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 87m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 6
Zona Ambasada Amerikane
Rruga Rruga e Elbasanit
Viti i ndërtimit 2004
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Pjeserisht i Mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
103,000€

110,000€

Prane Ambasades Amerikane Shitet Apartament 2+1 - 110m2
Ambasada Amerikane - Rruga Qemal Guranjaku

Prane Ambasades Amerikane rruga Qemal Guranjaku shitet apartament 2+1 ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne sal...

Shitje
122,000€

125,000€

EXCLUSIVE
Tek Ambasada Amerikane, Shitet Apartament 2+1+Post Park... - 95m2
Ambasada Amerikane - Rruga Stavro Vinjau

Te Ambasada Amerikane, shitet apartament 2+1+Post Parkimi, totalisht e sapo investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje ndertimi 5 kateshe,...

Shitje
117,000€
SOLD
Bulevardi Zogu I Pare Shitet Apartament 1+1, Prone Kler... - 73m2
Blv. Zogu i Pare - Zogu I Boulevard

Okazion Kleringu Tek Bulevardi Zogu i Pare, ne nje nder Komplekset me cilesore te Tiranes, shitet Apartament 1+1. Apartamenti strukturohet ne ambjenti...

//do something