Kompleksi Kontakt, Shitet Ambjent Komercial! - 68m2

E pa mobiluar
116,000€

  • Rruga Artan Lenja
  • 90

Përshkrimi i pronës

REFEA13980 - Ne Kompleksin Kontakt, prane Inxhinierise se Ndertimit Shitet Ambient komercial. Ambienti eshte me fasade xhami, ka nje siperfaqe prej 68 m², te organizuar ne nje hapesire open-space dhe nje tualet. Eshte i investuar nga brenda me gipse, ndricim shume te mire. Ambjenti eshte ideal per biznese te ndryshme, si estetike, ushqimore, rrobaqepesi etj. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 68m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona 21 Dhjetori
Rruga Rruga Artan Lenja
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 8

Tipare

Pronë Rezidenciale I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
125,000€
Pranë 21 Dhjetorit, Shitet Super Apartament 2+1 Me Arr... - 93m2
21 Dhjetori - Rruga Shefqet Musaraj

Në Zonën e 21 Dhjetori pranë Policise Bashkiake, Shitet Apartament 2+1 me Arredim Modern, shume Cilesor, ne katin e 2 të një pallati te ri 9 katësh,...

Shitje
115,000€
Shitet Ambient Komercial Tek 21 Dhjetori Me Cmim Fantas... - 70m2
21 Dhjetori - Rruga Emil Legrand

Shitet ambient komercial ne nje nder zonat me te mira te 21 Dhjetorit, ne katin 0 te nje pallati 5 katesh, me siperfaqe 70 m2 dhe orientim nga Veriu....

Shitje
120,000€
Rruga E Kavajes, Shitet Superapartament 2+1 + Garazhd - 115m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Te ish Parku i Autobuzave, ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar, shitet Apartament 2+1, me strukture te rregullt dhe kub...

//do something