Kompleksi Kontakt, Shitet Ambjent Komercial! - 68m2

E pa mobiluar
116,000€

  • REFEA13980 - 21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Përshkrimi i pronës

REFEA13980 - Ne Kompleksin Kontakt, prane Inxhinierise se Ndertimit Shitet Ambjent komercial. Ambjenti eshte me fasade xhami, ka nje siperfaqe prej 68 m2, te organizuar ne nje hapesire openspace dhe nje tualet. Eshte i investuar nga brenda me gipse, ndricim shume te mire. Ambjenti eshte ideal per biznese te ndryshme, si estetike, ushqimore, rrobaqepesi etj. Per te bere nje vizite ne prone kontaktoni kompanine Real Deal Properties!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 68m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona 21 Dhjetori
Rruga Rruga Artan Lenja
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 8

Tipare

Pronë Rezidenciale

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Shitje
120,000€
Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 2+1+2 ! - 135m2
21 Dhjetori - Rruga Ndre Mjeda

Te Rezidenca Alba ndertim ky i Firmes Prestigjioze EdilAl shitet apartamente me cmime 890 Euro m2. Apartamenti, ka siperfaqe prej 135 m2 dhe eshte i o...

Për Shitje
125,000€
Pranë 21 Dhjetorit, Shitet Super Apartament 2+1 Me Arr... - 93m2
21 Dhjetori - Rruga Shefqet Musaraj

Në Zonën e 21 Dhjetori pranë Policis Bashkiake, Shitet Apartament 2+1 me Arredim Modern, shume Cilesor, ne katin e 2 të një pallati te ri 9 katësh,...

Për Shitje
125,000€
Apartament 2+1 - 113m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

hitet super apartament 2+1 me siperfaqe 113 m2 ne kompleksin me te mire te zones SQUARE 21. Ambjenti ndaher ne 2 dhoma gjumi , 1 sallon ndenje plus am...