Jepet Ambjent Komercial me Qira! - 68m2

E pa mobiluar
300€ / muaj

  • Rruga Artan Lenja
  • 71

Përshkrimi i pronës

REFEA13979 - Ne Kompleksin Kontakt, prane Inxhinierise se Ndertimit Jepet me Qira ambjent komercial. Ambjenti eshte me fasade xhami, ka nje siperfaqe prej 68 m2, te organizuar ne nje hapesire openspace dhe nje tualet. Eshte i investuar nga brenda me gipse, ndricim shume te mire. Ambjenti eshte ideal per biznese te ndryshme, si estetike, ushqimore, rrobaqepesi etj. Per te bere nje vizite ne prone kontaktoni kompanine Real Deal Properties!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 68m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona 21 Dhjetori
Rruga Rruga Artan Lenja
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 8

Tipare

Pronë Rezidenciale I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
300€ / muaj
Te Kontakt, Jepet Ambjent Komercial Me Qira! - 64m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Ne Kompleksin Kontakt, prane Inxhinierise se Ndertimit, Jepet me Qira ambjent komercial. Ambjenti eshte me fasade xhami, ka nje siperfaqe prej 64 m2,...

Qira
400€ / muaj
RENTED
Prane 21 Djetorit, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1! - 63m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Prane 21 Dhjetorit jepet me qira super aparment 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri, te mireadministruar. Apartamenti eshte inv...

Qira
400€ / muaj
RENTED
Tek 21 Dhjetori Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Tota... - 60m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Tek 21 Dhjetori jepet me qira super apartament 1+1 i i investuar totalisht. Apartamenti ndodhet ne kati e 3-te te nje pallati te ri te mireadministrua...

//do something