Jepet Ambjent Komercial me Qira! - 68m2

E pa mobiluar
300€ / muaj

  • Rruga Artan Lenja
  • 22

Përshkrimi i pronës

REFEA13979 - Ne Kompleksin Kontakt, prane Inxhinierise se Ndertimit Jepet me Qira ambjent komercial. Ambjenti eshte me fasade xhami, ka nje siperfaqe prej 68 m2, te organizuar ne nje hapesire openspace dhe nje tualet. Eshte i investuar nga brenda me gipse, ndricim shume te mire. Ambjenti eshte ideal per biznese te ndryshme, si estetike, ushqimore, rrobaqepesi etj. Per te bere nje vizite ne prone kontaktoni kompanine Real Deal Properties!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 68m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona 21 Dhjetori
Rruga Rruga Artan Lenja
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 8

Tipare

Pronë Rezidenciale

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
300€ / muaj
Te Kontakt, Jepet Ambjent Komercial Me Qira! - 64m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Ne Kompleksin Kontakt, prane Inxhinierise se Ndertimit, Jepet me Qira ambjent komercial. Ambjenti eshte me fasade xhami, ka nje siperfaqe prej 64 m2,...

Qira
400€ / muaj
21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Arredim K... - 120m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Jepet me qera apartament 3+1+2 tek 21 Dhjetori. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor dhe te mirembajtur. apartamenti ka n...

Qira
260€ / muaj
Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qera Dyqan ! - 28m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Ne Komunen e Parisit, ne rrugen Medar Shtylla, jepet Dyqan me Qira, me siperefaqe 28 m2 ! Dyqani eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per...