Don Bosko, Jept me Qira Aprtament 1+1! - 78m2

E mobiluar
300€ / muaj

  • REFEA13970 - Don Bosko - Rruga Don Bosko

Përshkrimi i pronës

REFEA13970 - Ne Don Bosko, ne nje nga pallatet me te mire te zones, jepet me Qira Apartament 1+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te mireadministruar me 2 ashensore, ka nje siperfaqe 78m2. Eshte i organizuar ne nje ambjent ndenje se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, tualet dhe 1 ballkon. Eshte i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme. Zona ku ndodhet ofron te gjithe facilitetet e jeteses se perditshme, duke qene prane marketeve, dyqaneve, farmaci, bare, shkolla etj.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 78m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 7
Zona Don Bosko
Rruga Rruga Don Bosko
Viti i ndërtimit 2017
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Qira
400€ / muaj
Zyrë - 130m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko, perballe Vizion+ ,Jepet Super Apartament me Qira, ideal per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallat te ri dhe shume cilesor...

Për Qira
350€ / muaj
Apartament 1+1 - 75m2
Don Bosko - Don Bosco

Ne Kompleksin Vizion+ ne Rrugen Don Bosko, Jepet Apartament 1+1 me Qira i mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me 2 ashenso...

Për Qira
400€ / muaj
Jepet Apartament 2+1 Me Qira Ne Hyrje Te Don Boskos! - 87m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Jepet me Qira Super Apartament 2+1, ne hyrje te Rruges Don Bosko! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri e te mireadministruar, me 2 as...