Jepet Ambjent me Qira, ne Rrugen Jordan Misja! - 135m2

E mobiluar
550€ / muaj

  • Rruga Jordan Misja
  • 29

Përshkrimi i pronës

REFEA13969 - Jepet me Qira Ambjent Komercial ne formen e nje duplexi, ne rrugen Jordan Misja. Ambjenti ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri buze rruge, eshte me fasade xhami, dhe ka nje siperfaqe totale prej 135 m2. Eshte i organizuar ne menyre te tille qe siguron nje shfrytezim shume te mire, ka 2 tualete, dhe eshte i pajisur me sistem kondicionimi qendror, si edhe me sistem sigurie (kamera+alarm). Ambjenti eshte i pershtatshem edhe per zyra te llojeve te ndryshme. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 135m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Hipoteka
Rruga Rruga Jordan Misja
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Garazh

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
500€ / muaj

550€ / muaj

Tek Hipoteka Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+Garazhd - 135m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Tek Hipoteka, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 me hapesira të bollshme, në katin e 6 të një Pallati të Ri i 10 katësh i ndërtuar me cilësi të lart...

Qira
640€ / muaj
Jepet Me Qira Ambjent Komercial - 175m2
Fresku - Rruga Thoma Filipeu

Prane TV Tirana , ne rrugen e Teleferikut jepet me qira ambient comercial openspace me nje siperfaqe 175 m2 . Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pa...

Qira
550€ / muaj

650€ / muaj

Ne Astir Jepet Me Qira, Ambjent Komercial Per Cdo Lloj... - 225m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Ne Astir jepet me qera dyqan me siperfaqe 225 m/2, i ndare ne dy ambjente openspace. Ambjenti ne pjesen me te madhe eshte i pajisur me vetrata xhami...

//do something