Bllok, Super Apartament 3+1 per Zyra! - 130m2

E pa mobiluar
700€ / muaj

  • Rruga Ismail Qemali
  • 76

Përshkrimi i pronës

REFEA13944 - Ne Bllok, Jepet me Qira Apartament 3+1, Ideal Per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin 2 te nje pallati te ri dhe te mire-administruar dhe ka nje siperfaqe prej 130 m². Eshte i organizuar ne koridor i cili ben ndarjen e ambjenteve, 4 dhoma, nga te cilat njera eshte mjaft e madhe, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte i gjithi i rikonstruktuar, i shtruar me parket, me ndriçim shume te mire dhe i pajisur me kondicioner ne cdo ambient. Vendodhja dhe organinizimi e bejne ideal per zyra te llojeve te ndryshme. Per nje vizite ne prone kontaktoni me Agjensine Imobiliare Real Deal ne numrin e cel +355 67 403 2997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 130m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 1
Zona Blloku
Rruga Rruga Ismail Qemali
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
600€ / muaj
Prane Kafe Roma, Jepet Apartament Me Qira Per Zyra! - 110m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Prane Kafe Roma, Jepet Apartament me Qira per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh, pa ashensor, dhe ka nje siperfaqe prej 1...

Qira
660€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 3+1 Prane Librarise Ne Bllok - 99m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Jepet me qira apartament 3+1 ne Bllok ne katin e 4 te nje pallati ekzistues, i mobiluar teper mire, me siperfaqe 99 m2 dhe orientim Lindje-Perendim. A...

Qira
600€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Me Hapesire Te... - 141m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok, ne rrugen Pjeter Bogdani jepet me qira apartament 3+1+2 me hapesire te madhe, ne katin 7 te nje pallati 10 katesh. Apartamenti organizohet n...

//do something