Qender, Jepet Duplex me Qira 2+1! - 100m2

E mobiluar
350€ / muaj

  • Rruga Urani Pano
  • 0

Përshkrimi i pronës

REFEA13846 - Ne Qender te Tiranes, Jepet Duplex 2+1+2 me Qira! Duplexi ndodhet ne katin e 2 dhe te 3 te nje pallati te mireadministruar e me ashensor dhe ka nje siperfaqe prej 100m2. Ne katin e pare eshte i organizuar ne nje ambjent te bollshem ndenje, me dalje ne ballkon te madh, me ambjent gatimi me vete, koridor dhe 1 tualet, ndersa kati i dyte perbehet nga koridori, 2 dhoma gjumi nga te cilat njera matrimoniale dhe me dalje ne ballkon, 1 dhome gjumi me 2 krevate teke, 1 tualet. Apartamenti eshte i teri i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode. Vendodhja e tij eshte ideale, fiks ne qender, duke ofruar te gjitha lehtesirat per jetesen e perditshme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 100m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Duplex
Kati 2
Zona Qender
Rruga Rruga Urani Pano
Viti i ndërtimit 1997
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
400€ / muaj
RENTED
Jepet Me Qira Apartament Ne Qender ! - 95m2
Qender - Rruga e Dibrës

Prane Turdiu Center, ne nje pallat te viteve te fundit jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti organizohet ne nje koridor, sallon me hapesire te bol...

Qira
400€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament Fantastik 2 + 1 Ne Qender Te T... - 70m2
Qender - Rruga Bardhok Biba

Ne qender ti Tiranes jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 10 te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar, me siperfaqe 70 m2 dhe orien...

Qira
350€ / muaj
RENTED
Ne Qender Jepet Me Qiraapartament 1+1 - 45m2
Qender - Rruga Mine Peza

Ne Qender, Jepet me Qira Apartament 1+1 me super mobilim. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati egzistues dhe ka nje arredim super cilesor d...