Prane Stadiumit Qemal Stafa, Jepet me Qira Apartament 1+1! - 85m2

E mobiluar
500€ / muaj

  • Rruga Faik Konica
  • 24

Përshkrimi i pronës

REFEA13838 - Prane Stadiumit Qemal Stafa, Jepet me Qira Apartament 1+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri, dhe ka nje siperfaqe prej 85 m2. Eshte i organizuar ne nje ambjent ndenje te bollshem, te mobiluar shume mire e te shtruar me parket, me dalje ne ballkon, i cili eshte i mbyllur per te funksionuar si kuzhine, 1 dhome gjumi matrimoniale, 1 tualet, 1 depo dhe koridor. Apartamenti eshte i mobilur shume mire me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode, ka ndricim shume te mire natyral, ndersa zona eshte nder me te prefderuarat per te gjithe facilitetet qe ofron.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 85m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 5
Zona Stadiumi Qemal Stafa
Rruga Rruga Faik Konica
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Depo

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
400€ / muaj
Tek Ambasador 2, Jepet Zyre Me Qira! - 70m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Dervish Hima

Ne nje nder zonat me te preferura ne Tirane, tek Ambasador 2, jepet Zyre me Qira me siperfaqe 70m2. Ambjenti ndodhet ne katin 0 te pallatit, eshte e o...

Qira
500€ / muaj
Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Tek Stadiumi Qemal... - 120m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Dervish Hima

Apartament 2+1 me 2 tualete ne rrugen "Dervish Hima" tek Stadiumi Qemal Stafa. Zona ne te cilen ndodhet ka facilitete te shumta dhe e aksesueshme ne k...

Qira
400€ / muaj
Te Myslym Shyri, Jepet Apartament 1+1 Me Qira - 90m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, prane Albtelekom jepet me qira apartament 1+1 per banim ose zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e...