Super Apartament 1+1 ne Shitje ne Don Bosko! - 90m2

Pjesërisht e mobiluar
70,000€

  • Rruga Don Bosko
  • 140
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFEA13796 - Ne Rrugen Don Bosko, shitet Apartament 1+1 me planimetri perfekte, me siperfaqe 90 m2, nga e cila 20m2 eshte verande. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor, dhe eshte i organizuar ne nje koridor te gjere i cili ben ndarjen e ambjenteve, ambjent ndenje se bashku me kuzhinen, me dalje ne verande i cili ofron pamje te lire e te bukur, 1 dhome gjumi, edhe ajo me dalje ne ballkon, dhe 1 tualet i madh. Apartamenti ka nje planimetri perfekte katrore, te shfrytezuar shume mire. Shitet pjeserisht i mobiluar. Zona ku ndodhet eshte shume e favorshme, buze rruge, prane objekteve te rendesishem per jeten e perditshme si: shkolla, markete, stacion autobuzi, farmaci, bare etj

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 90m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 5
Zona Don Bosko
Rruga Rruga Don Bosko
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Ballkon Pjeserisht i Mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
78,000€
SOLD
Shitet Apartament 1+1 I Pershtatur Ne 2+1! - 75m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Kompleksin e Vizion+ Ne Rrugen Don Bosko, Shitet Apartament 1+1 i pershtatur ne 2+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe me orientim Jug-Perendim....

Shitje
68,000€

70,000€

EXCLUSIVE
Ne Don Bosko Shitet Ambient Komercial!! - 40m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne rrugen Don Bosko, pa vajtur tek Vizion Plus, Shitet Ambient Komercial ne katin 0 te nje ndertimi te ri. Ambienti eshte i organizuar ne nje hapesire...

Shitje
74,000€
Ne Don Bosko, Shitet Apartament I Pershtatur Ne 3+1! - 90m2
Don Bosko - Rruga Muzaket

Prane Rruges Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 i pershtatur ne 3+1, i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te banimit te nje pallati me ashensor...

//do something