Bllok, Jepet Apartament 3+1 me Qira! - 138m2

E mobiluar
1,100€ / muaj

  • Rruga Abdyl Frashëri
  • 26

Përshkrimi i pronës

REFEA13761 - Ne zonen me te mire te Tiranes, ne Zemer te Bllokut jepet me Qira Super Apartament 3+1+2. Me nje siperfaqe prej 138 m2, apartamenti eshte i organizuar ne 1 ambjent ndenje te bollshem se bashku me kuzhinen e me dalje ne ballkon qe ofron ndricim shume te mire, arreduar ne menyre shume cilesore dhe moderne, 3 dhoma gjumi, nga te cilat 2 dopio, 1 garderobe, ideale per nje organizim te mire, 1 ballkon dhe 2 tualete nga te cilet njeri eshte me dritare. Eshte i pajisur ne menyre shume cilesore dhe moderne me te gjitha pajisjet e nevojshme, dhomat jane te shtruara me parket, dritaret dopioxham, sistem kondicionimi chiller. Gjendet ne katin e 7 te nje pallati te ri dhe shume cilesor dhe eshte me orientim jug-perendim.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 138m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 7
Zona Blloku
Rruga Rruga Abdyl Frashëri
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
1,400€ / muaj
Ne Bllok Jepet Zyre 150 M2 Me Qira! - 150m2
Blloku - Blloku

Ne Bllok jepet me qira super ambjent me siperfaqe 150m2 e sapo investuar gjthshka e re dhe teper cilesore. Ambjenti ka mundesi parkimi ne zonen perret...

Qira
1,300€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Zyre Me Planimetri Perfekte... - 137m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok jepet me qira per zyra apartament 3+1 me planimetri perfekte. Apartamenti organizohet ne 1 koridor i cili ben shperndarjen ne 3 dhomat e gjum...

Qira
1,200€ / muaj
Jepet Apartament 3+1 Me Qira Prane Gardes - 130m2
Garda - Rruga Janos Hunyadi

Ne nje nder zonat me te preferuara dhe strategjike ne Tirane, prane Gardes, Jepet me Qira super Apartament 3+1! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 125...