Ne Bllok, Jepet Zyre me Qira! - 40m2

E mobiluar
320€ / muaj

  • Rruga Brigada e VIII
  • 88

Përshkrimi i pronës

REFEA13745 - Ne Bllok, Jepet Zyre me Qira me siperfaqe 40m2. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri dhe eshte e organizuar ne nje zyre, e cila me vetrate xhami ndahet edhe ne nje ambjent tjeter me te vogel i cili mund te funksionoje edhe si kuzhine, 1 tualet dhe koridori. Zyra ndodhet ne nje nga pikat me te mira te referimit dhe eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si avokatie, psikologjie, kontabilitet etj. Eshte i pajisur me kondicioner.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 40m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 2
Zona Blloku
Rruga Rruga Brigada e VIII
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
400€ / muaj
RENTED
Bllok,jepet Super Apartament 2+1 Me Qira! - 73m2
Blloku - Rruga Perlat Rexhepi

Ne Bllok, Jepet me Qira Apartament i Sapoinvestuar 2+1! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 73 m2 te organizuar ne nje ambjent ndenje, kuzhine me vete,...

Qira
350€ / muaj
Ne Zonen E Bllokut, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Sup... - 63m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Tek nje nga zonat me te mira ne Tirane, ne Bllok jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 4-t te nje pallati ekzistues. Ambienti eshte i organizuar si...

Qira
400€ / muaj
Ne Zonen E Bllokut, Me Qira 1+1 Per Ambjente Komerciale... - 60m2
Presidenca - Rruga Perlat Rexhepi

Ne zonen e Bllokut, tek Presidenca jepet me qira 1+1 per ambjente komerciale si zyra, klinika, parukeri, noteri, magazinim etj. Ambjenti ndodhet ne ka...

//do something