Shitet Super Apartament 2+1+2 ne Don Bosko! - 123m2

E mobiluar
110,000€

  • Rruga Androkli Kostallari
  • 113
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFEA13739 - Shitet Super Apartament 2+1+2 ne Don Bosko, prane Shkolles Qazim Turdiu! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar, dhe ka nje siperfaqe prej 123 m2 neto. Eshte i organizuar ne nje ambient te bollshem ndenje se bashku me kuzhinen, me dalje ne ballkon, korridorin qe ben shperndarjen e ambienteve, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 ballkone ne total. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre te mire me te gjitha kushtet e nevojshme, eshte i ndricuar shume mire me nje orientim ideal, jug-perendim. Zona ku ndodhet eshte shume e favorshme, duke qene prane rruges Don Bosko dhe prane Hipotekes, njekohesisht ofron shume qetesi dhe mundesi parkimi. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 123m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 1
Zona Don Bosko
Rruga Rruga Androkli Kostallari
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
117,000€
Ne Don Bosko Shitet Apartament 3+1+2 Me Organizim Perfe... - 123m2
Don Bosko - Rruga Androkli Kostallari

Ne Don Bosko shitet Apartament 3+1+2 ne katin e 7 te nje ndertimi te ri. Organizohet ne sallon ndenje me ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe...

Shitje
109,000€
SOLD
Apartament 3+1 Te Kompleksi Vision Plus Vetem 845 E/m2 - 129m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Okazion! Ne nje nga Komplekset e banimit me te kerkuara dhe me cilesore, ne Don Bosko te Kompleksi Vision Plus shitet nje Apartament 3+1. Apartamenti...

Shitje
105,000€

110,000€

Don Bosko, Shitet Super Apartament 3+1 + Post Parkimi - 132m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Don Bosko , në një zonë shumë të preferuar nga familjet për shërbimet që ofron, Shitet Super Apartament 3+1 dhe 2 ballkone me ndricim shume natyral...

//do something