Apartament 2+1 me Qira prane Ring Center - 86m2

E mobiluar
900€ / muaj

  • REFEA13729 - Zogu i Zi - Rruga Dritan Hoxha

Përshkrimi i pronës

REFEA13729 - Prane Ring Center Jepet me Qira Super Apartamnt 2+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati shume cilesor te 2 viteve te fundit, te mireadministruar dhe me 2 ashensore, dhe ka nje siperfaqe prej 86m2. Eshte i organizuar dhe shfrytezuar ne menyre optimale ne nje sallon te bollshem ndenje me dalje ne ballkon, se bashku me kuzhinen, pajisur me te gjitha kushtet e nevojshme, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i shtruar me parket cilesor, i pajisur me sistem kondicjonimi, me orientim ideal Jug-Perendim qe ofron ndricim te mire natyral. Ndodhet ne nje nga zonat me strategjike dhe te preferuara ne Tirane ku gjenden te gjitha facilitetet e nevojshme per jetesen e perditshme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 86m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Zogu i Zi
Rruga Rruga Dritan Hoxha
Viti i ndërtimit 2017
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Qira
900€ / muaj
Qender, Pas Tirana International, Jepet Apartament 2+1... - 115m2
Qender - Rruga Urani Pano

Ne qender te Tiranes, mbrapa TIRANA INTERNATIONAL HOTEL pikerisht pallati TERMA ENGINEERING ne katin e 11 dhe te fundit te tij me ashensor modern jep...

Për Qira
900€ / muaj
Në Bllok, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 Me Ori... - 134m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Në zonë e Bllokut, rruga Abdyl Frashëri, Jepet me Qira Apartament 2+1+2 Tualete, në katin e 9 të një Pallati të Ri i pajisur me Ashensor. Apartam...

Për Qira
1,000€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 2+1 Te Etc - 109m2
Blv. Bajram Curri - Bajram Curri Boulevard

Ne nje nga ndertimet me te mira ne Tirane dhe ne nje zone perfekte si ETC jepet me qera apartament 2+1 ne katet e larta te objektit . Apartamenti sht...