Tek Piceri Era jepet Apartament 1+1! - 68m2

E mobiluar
400€ / muaj

  • Rruga Ismail Qemali
  • 3
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFEA13721 - Ne Bllok, tek Piceri Era, jepet me Qira Apartament 1+1 me kuzhine te vecuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 4 katesh dhe ka siperfaqe prej 68 m2. Eshte i organizuar ne nje ambjent ndenje, kuzhine me vete, nje dhome gjumi dopio, tualet me dritare dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar shume mire me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode. Zona ku ndodhet eshte me e kerkuara, pasi ofron te gjitha facilitetet e jetes se perditshme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 68m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 4
Zona Blloku
Rruga Rruga Ismail Qemali
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
320€ / muaj

350€ / muaj

Ne Bllok, Jepet Zyre Me Qira! - 40m2
Blloku - Rruga Brigada e VIII

Ne Bllok, Jepet Zyre me Qira me siperfaqe 40m2. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri dhe eshte e organizuar ne nje zyre, e cila me vetrate xhami...

Qira
400€ / muaj
RENTED
Bllok,jepet Super Apartament 2+1 Me Qira! - 73m2
Blloku - Rruga Perlat Rexhepi

Ne Bllok, Jepet me Qira Apartament i Sapoinvestuar 2+1! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 73 m2 te organizuar ne nje ambjent ndenje, kuzhine me vete,...

Qira
500€ / muaj
Jepet Me Qira Lokal Ne Bllok, Mbrapa Shkolles Edith Dur... - 63m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne Bllok, ne rrugen Sami Frasheri, mbrapa shkolles "Edith Durham", jepet me qira ambient komercial, bar-kafe. Lokali ndodhet ne katin 0 te nje pallati...

//do something