Apartament me qira - 135m2

E mobiluar
370€ / muaj

  • Rruga Milto Sotir Gura
  • 3
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFEA13719 - Ne Astir, prane 2 Rotondove, jepet me Qira Apartament i Ri 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri 8 katesh, eshte i mobiluar dhe ka nje siperfaqe prej 135m2. Eshte i organizuar ne nje koridor i cili ben ndarjen e ambjenteve, 1 ambjent ndenje i madh se bashku me kuzhinen, i mobiluar ne menyre cilesore me te gjitha kushtet e nevojshme, perfshire dhe kondicionerin, me dalje ne nje ballkon shume te madh, 2 dhoma gjumi, te dyja dopjo, me dalje ne ballkon tjeter, dhe 2 tualete. Njera nga dhomat eshte e pajisur me ambjent garderobe me vete si edhe me tualet. Apartamenti eshte i teri i ri dhe me mobilim cilesor. Zona ku ndodhet ofron te gjitha facilitetet si markete, dyqane, bare, etj.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 135m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 8
Zona Astir
Rruga Rruga Milto Sotir Gura
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 8

Tipare

Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
250€ / muaj

300€ / muaj

Ne Astir Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Post Parkimi!! - 120m2
Astir - Rruga Aleksandri i Madh

Ne zonen e Astirit, prane Bar Unik, jepet me qira apartament 2+1 ne katin e gjashte ne nje pallat te ri, ndertim i vitit 2011, te mireadministruar dhe...

Qira
300€ / muaj
RESERVED
Astir, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Totalisht I Mobilua... - 99m2
Astir - Rruga Foto Xhavella

Ne zonen e Astirit prane Bar 2-Palmat, jepet apartament 3+1 me qira. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me nje mobilim shume cilesor dhe bashkekoh...

Qira
400€ / muaj

450€ / muaj

RENTED
Jepet Me Qira Apartament Ne Qender ! - 95m2
Qender - Rruga e Dibrës

Prane Turdiu Center, ne nje pallat te viteve te fundit jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti organizohet ne nje koridor, sallon me hapesire te bol...

//do something