Zyra me Qira - 150m2

E pa mobiluar
1,000€ / muaj

  • Rruga Sami Frashëri
  • 1

Përshkrimi i pronës

REFEA13707 - Ne Bllok, Ne Rrugen Sami Frasheri, jepet me Qira Apartament 3+1 ideal per Klinika ose Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit te nje pallati buze rruge dhe ka nje siperfaqe prej 150 m2. Eshte i organizuar ne nje ambjent te hapur qe mund te sherbeje si recepsion, 4 dhoma, secila me tualet me vete, 2 ballkone, 1 depo dhe koridor. Ambjenti eshte bosh, dhe cdo dhome eshte e pajisur me kondicioner. Siperfaqja, organizimi qe ka dhe vendodhja e tij e bejne ideal per zyra te llojeve te ndryshme apo klinika.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 150m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 5
Zona Blloku
Rruga Rruga Sami Frashëri
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 1

Tipare

Hipotekë Më shumë se një Ballkon Depo

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
920€ / muaj

1,012€ / muaj

Ambiente Per Zyra Ne Qender Te Tiranes! - 92m2
Blloku - Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Ne Bllok, ne rrugen Donika Kastrioti, jepen me qira apartamente per zyra ne pallat te ndertuar vitet e fundit. Apartamentet jane te tipologjive te ndr...

Qira
900€ / muaj

950€ / muaj

Ne Bllok Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2, Totalish... - 124m2
Blloku - Blloku

Ne Bllok, prane Fakultetit Juridik, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2, Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te banimit te nje pallati te ri, te pajisu...

Qira
1,000€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Per Banim Ose Pe... - 125m2
Blloku - Rruga Ibrahim Rugova

Ne Bllok, Jepet me Qira Apartament 3+1+2 per banim ose per zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadminist...

//do something