Jepet Apartament 3+1+2 me Qira, Ideal per Zyra! - 145m2

Pjesërisht e mobiluar
800€ / muaj

  • REFEA13685 - Blloku - Rruga Brigada e VIII

Përshkrimi i pronës

REFEA13685 - Ne Bllok, Jepet Apartament 3+1+2 me Qira, Ideal per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri e te mireadministruar, me ashensor, dhe ka nje siperfaqe prej 145 m2. Eshte i organizuar ne menyre shume te shfrytezueshme, ne nje ambjent te bollshem i cili eshte se bashku me kuzhinen e cila eshte funksionale, 3 ambjente te tjera ideale per zyra, 2 ballkone dhe 2 tualete, nga te cilet njeri eshte me dritare. Apartamenti eshte i pajisur me kondicioner ne cdo dhome dhe eshte i ndricuar shume mire ne menyre natyrale, Ndodhet ne nje nder zonat me te favorshme ku jane te perqendruar shume biznese e zyra, pike ideale referimi, edhe e qete ne te njejten kohe.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 145m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 2
Zona Blloku
Rruga Rruga Brigada e VIII
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 12

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Qira
680€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1! - 135m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Rrugen Pjeter Bogdani ne Bllok, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te mireadministruar, me...

Për Qira
700€ / muaj
Apartament 2+1 - 100m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne zonen me te mire te Tiranes jepet apartament 2+1 me qira. Apartamenti ndodhet ne zonen e bllokut ne katin e 10 te nje pallati te ri 12 katesh dhe i...

Për Qira
900€ / muaj
Në Bllok, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 Me Ori... - 134m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Në zonë e Bllokut, rruga Abdyl Frashëri, Jepet me Qira Apartament 2+1+2 Tualete, në katin e 9 të një Pallati të Ri i pajisur me Ashensor. Apartam...