Jepet Apartament 3+1+2 me Qira, Ideal per Zyra! - 145m2

Pjesërisht e mobiluar
800€ / muaj

  • Rruga Brigada e VIII
  • 11

Përshkrimi i pronës

REFEA13685 - Ne Bllok, Jepet Apartament 3+1+2 me Qira, Ideal per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri e te mireadministruar, me ashensor, dhe ka nje siperfaqe prej 145 m2. Eshte i organizuar ne menyre shume te shfrytezueshme, ne nje ambjent te bollshem i cili eshte se bashku me kuzhinen e cila eshte funksionale, 3 ambjente te tjera ideale per zyra, 2 ballkone dhe 2 tualete, nga te cilet njeri eshte me dritare. Apartamenti eshte i pajisur me kondicioner ne cdo dhome dhe eshte i ndricuar shume mire ne menyre natyrale, Ndodhet ne nje nder zonat me te favorshme ku jane te perqendruar shume biznese e zyra, pike ideale referimi, edhe e qete ne te njejten kohe.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 145m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 2
Zona Blloku
Rruga Rruga Brigada e VIII
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 12

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
680€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1! - 135m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Rrugen Pjeter Bogdani ne Bllok, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te mireadministruar, me...

Qira
900€ / muaj
Në Bllok, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 Me Ori... - 134m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Në zonë e Bllokut, rruga Abdyl Frashëri, Jepet me Qira Apartament 2+1+2 Tualete, në katin e 9 të një Pallati të Ri i pajisur me Ashensor. Apartam...

Qira
700€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Hapesire Te... - 172m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok, prane Shkolles 11 Janari, Jepet me Qira Apartament me hapesire te madhe. Ndodhet ne katin 8 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor dhe...