Shitet Apartament 2+1+2 prane Hipotekes! - 103m2

E mobiluar
100,000€

  • Rruga Jordan Misja
  • 310
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFEA13575 - Te Kompleksi Gener 2 prane Hipotekes, Shitet Super Apartament 2+1+2, i mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati te ri, me ashensor dhe te mire-administruar, te pajisur me elemente sigurie dhe me punime shume cilesore. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 103 m², dhe eshte i organizuar ne nje ambjent ndenje te bollshem se bashku me kuzhinen, me dalje ne ballkon i cili ofron ndricim shume te mire, koridor i cili ben ndarjen e ambjenteve te tjera, 1 dhome gjumi matrimoniale dhe 1 dhome gjumi femijesh, me vetrata te bollshme qe ofrojne drite, jane te mobiluara shume bukur, 2 tualete nga te cilet njeri i pajisur me vaske. Apartamenti ka investime cilesore nga pronari pervec mobilimit, si parketi, vetratat dopioxham me mbushje me gaz, tenda ne ballkon, grilat, etj. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 103m2
Statusi
E shitur
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Hipoteka
Rruga Rruga Jordan Misja
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
99,000€

104,000€

Tek Kodra E Diellit, Shitet Super Apartament 2+1 - 95m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek Kodra e Diellit, shitet super apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte:...

Shitje
90,000€

105,000€

Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 2+1+2!! - 102m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Shitet apartamant 2+1+2, prane 21 dhjetorit, rruga Frosina Plaku, pallat i ri, me ashensor . Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banimi, dhe eshte i org...

Shitje
99,000€

105,000€

Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 - 119m2
Kodra e Diellit - Rruga Shkelqim Fusha

Tek Kodra e Diellit, ne fillim te Rruges Kodra e Diellit, shitet Apartament 2+1, ne katin 6-te te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartament...

//do something