Shitet Apartament 1+1 i pershtatur ne 2+1! - 75m2

E mobiluar
78,000€

  • Rruga Don Bosko
  • 318
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFEA13413 - Ne Kompleksin e Vizion+ Ne Rrugen Don Bosko, Shitet Apartament 1+1 i pershtatur ne 2+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe me orientim Jug-Perendim. Ka nje siperfaqe bruto prej 74.5 m2, dhe eshte organizuar ne nje ambjent ndenje+ kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ndodhet ne kompleksin me te preferuar ne Don Bosko, ku ofrohen te gjithe facilitetet e jetes se perditshme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 75m2
Statusi
E shitur
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Don Bosko
Rruga Rruga Don Bosko
Viti i ndërtimit 2006
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
68,000€

70,000€

EXCLUSIVE
Ne Don Bosko Shitet Ambient Komercial!! - 40m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne rrugen Don Bosko, pa vajtur tek Vizion Plus, Shitet Ambient Komercial ne katin 0 te nje ndertimi te ri. Ambienti eshte i organizuar ne nje hapesire...

Shitje
74,000€
Ne Don Bosko, Shitet Apartament I Pershtatur Ne 3+1! - 90m2
Don Bosko - Rruga Muzaket

Prane Rruges Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 i pershtatur ne 3+1, i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te banimit te nje pallati me ashensor...

Shitje
78,000€
SOLD
Ne Don Bosko Shitet Super Apartament 2+1 - 84m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko prane Viva Market shitet super apartament 2+1 . Siperfaqja prej 84 m2 organizohet ne: sallon ndenje te mobiluar ne menyre bashkohore, p...

//do something