Vilë - 300m2

E pa mobiluar
2,000€ / muaj

  • REFEA13337 - Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Përshkrimi i pronës

REFEA13337 - Ne Rrugen e Kavajes, Prane Qendres, Jepet Vile me Qira Bosh! Vila eshte e organizuar ne 3 kate, rreth 100 m2 secili kat. Eshte e tera e rikonstruktuar nga fillimi, e shtruar me parket, e pajisur me kondicioner ne cdo dhome. Secili kat eshte i ndare ne 3 dhoma, 1 tualet 1 ballkon dhe koridor i bollshem. Kati i pare ka fasade xhami qe ne menyre ideale mundeson reklamimin e biznesit sipas nevojes. Pozicioni i favorshem qe ka e ben shume te pershtatshem per tu shfrytezuar si hostel, klinika etj.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 300m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 3
Zona Rr. e Kavajes
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 3

Tipare

Hipotekë

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Qira
2,000€ / muaj
Premium - 268m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Jepet me Qira Apartamenti Premium Lux 3+1+2, me siperfaqe 250 m2 , ne nje nder zonat dhe ndertimet me te mira te Tiranes. Apartamenti eshte i projekt...

Vile Me Qira Tek Shkolla Baletit !!! - 298m2
Shkolla e Baletit - Rruga Ali Visha

Prane " Shkolles se Balettit", ne rrugen Ali Visha , ne nje zone private jepet nje vile me qira me cmim neto 2000 euro ,me nivel te larte sigurie. Vil...

Për Shitje
135,000€
Vile Me Çmim Apartamenti Tek Globe, Vetem 465 Euro/m2 - 290m2
Rr. e Kavajes - Rruga Deshmoret e Fekenit

Vila ndodhet pas qendres Globe dhe eshte e organizuar ne: kati 0 ka 80 m2 hapesire qe mund te perdoret si punetori ose si garazhd, kati 1 ka 2 dhoma,...