Apartament 2+1 - 104m2

E mobiluar
350€ / muaj

  • Rruga Teodor Keko
  • 28

Përshkrimi i pronës

REFEA13331 - Jepet Super Apartament 2+1+2 me Qira ne Astir! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te 1 pallati te mireadministruar me ashensor, dhe ka nje siperfaqe neto prej 104 m2. Eshte i organizuar ne nje ambjent te bollshem ndenje, se bashku me kuzhinen, me vetrate te madhe qe ofron nje ndricim shume te mire natyral, 1 dhome gjumi matrimoniale, me banjo me vete te pajisur me hidromasazh, 1 dhome gjumi teke, ballkon i gjere dhe 2 tualete. Apartamenti eshte i pajisur me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese shume komode, ndersa zona ku ndodhet ofron te gjithe facilitetet e jeteses e perditshme si markete, dyqane, bare, autobuza etj.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 104m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Astir
Rruga Rruga Teodor Keko
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
300€ / muaj
Ne Astir Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Post Parkimi!! - 120m2
Astir - Rruga Aleksandri i Madh

Ne zonen e Astirit, prane Bar Unik, jepet me qira apartament 2+1 ne katin e gjashte ne nje pallat te ri, ndertim i vitit 2011, te mireadministruar dhe...

Qira
450€ / muaj
Super Apartament 2+1 Me Qira - 140m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek rruga “Reshit Petrela”, prane Krimeve te Renda, jepet me qira super apartament 2+1 ne katin e 8 te nje pallati te ri shume cilesor i pajisur me dy...

Qira
400€ / muaj
RENTED
Jepet Me Qira Apartament Ne Qender ! - 95m2
Qender - Rruga e Dibrës

Prane Turdiu Center, ne nje pallat te viteve te fundit jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti organizohet ne nje koridor, sallon me hapesire te bol...