Gjeni veten në bukurinë dhe joshjen e Gjirit të Lalzit - 73m2

E pa mobiluar
78,000€

  • Hamallaj
  • 98

Përshkrimi i pronës

REFEA13310 - Gjeni veten në bukurinë dhe joshjen e Gjirit të Lalzit, duke zgjedhur shtëpinë ideale në bregdetin e Adritatikut. Vala Mar Residences ofron jo vetëm një rezidencë, por një përvojë të paharruar jetese. Ne kete kompleks te mrekullueshem Shitet Apartament 1+1, me siperfaqe 78 m2, ne katin e 2. Gjendet ne brezin e 5, pas vilave e apartamenteve te tjera, por ne rrugen kryesore brenda kompleksit. Eshte ende ne ndertim e siper dhe pritet te perfundoje ne Qershor te vitit 2019. Apartamenti ka pamje te mire e hapesire te bollshme, organizuar ne nje ambjent ndenje, dhome, gjumi, tualet, ballkoni i madh. Eshte me hapesiren e duhur per tu bere edhe 2+1 (kerkon vecse spostimin e murit te kuzhines paksa), ka nje hapesire te madhe edhe ne hyrje te tij, pasi ne katin e ketij apartamenti nuk ka dalje te nje apartamenti tjeter.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 73m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 1
Zona Gjiri i Lalzit
Rruga Hamallaj
Viti i ndërtimit 2019
Kate Gjithsej 2

Tipare

Pronë Rezidenciale I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
75,000€
Prone Kleringu, Tek Hipoteka Shitet Apartament 1+1 - 68m2
Hipoteka - Rruga Jordan Misja

Tek Rruga "Jordan Misja", prane hipotekes shitet apartament 1+1 ne nje nga komplekset e reja me cilesore te Tiranes me punime bashkohore ku vihet re t...

Shitje
78,000€
Shitet Apartament I Sapo Investuar 1+1 Ne Zone Te Preferuar Me Hipoteke! - 65m2
Vasil Shanto - Rruga Sulejman Delvina

Shitet apartament 1+1 tek Blloku Vasil Shanto, 65 m2, ne katin e 6-te te nje pallati te ri, i supermobiluar. Apartamenti eshte i organizuar ne : s...

Shitje
70,000€
EXCLUSIVE
Kodra E Diellit, Shitet Apartament 1+1 Plus Garazhd Në Një Komplek Të Ri I 2018 - 71m2
Kodra e Diellit - Rruga Bill Klinton

Në rrugën Bill Klinton, Kodra e Diellit Shitet Apartament 1+1 plus Garazhd në një Kompleks të Ri shumë cilësor i ndërtuar këto 2 vitet e fundit. Kom...