Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 3+1 Me Siperfaqe Te Madhe !! - 142m2

E pa mobiluar
150,000€

  • Rruga Frederik Shiroka
  • 250
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFEA132925 - Prane 21 Dhjetorit dhe Inxhinierise se Ndertimit, Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe te madhe dhe planimetri te rregullt! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te banimit te nje pallati te mireadministruar dhe ka siperfaqe bruto 142.9 m2 (neto 130.4m2). Eshte i organizuar ne ambjent ndenje te bollshem, se bashku me kuzhinen, me dalje ne ballkon te madh, koridor qe ben shperndarjen e dhomave te tjera: 3 dhoma gjumi, tualetet qendror, tualet personal per dhomen e gjumit, ballkon. Apartamenti ka planimetri te rregullt, dhe pozicion qe e ben te pershtatshem si per banim ashtu edhe per investim psh klinike mjeksore. Vendodhja ofron te gjitha lehtesirat per nje jetese komode duke qene se aksesohet lehtesisht dhe ofron te gjitha elementet e nevojshme, si dyqane, markete, bare etj. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 142m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 2
Zona 21 Dhjetori
Rruga Rruga Frederik Shiroka
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
126,000€

150,000€

SOLD
Super Okazion! Tek 21 Dhjetorit, Ne Nje Ndertim Te 2019... - 126m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Tek 21 Dhjetori ne nje ndertim te ketij viti, shitet apartament 3+1+2. Ndertimi eshte nder me cilesoret me punime bashkohore ku vihet re termoizolimi...

Shitje
140,000€

145,000€

Tek Kompleksi Kontakt Shitet Apartament 2+1+2 Me Orine... - 164m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Tek 21 Dhjetori, ne Kompleksin Kontakt ,shitet apartament 2+1+2 tualete ,me siperfaqe 102 m² dhe 123 m2 verande ,ne katin e 5-te te nje pallati 8-k...

Shitje
139,000€

150,000€

Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 3+1 Me Shume Drite... - 137m2
21 Dhjetori - Rruga Naim Frashëri

Tek 21 Dhjetori, prane Mozaikut te Tiranes, shitet apartament 3+1 me verande. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues me 6 kate dhe...

//do something