Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 4+1 Me Hapësira Të Bollshme !!! - 132m2

E mobiluar
171,000€

  • Rruga Muhamet Gjollesha
  • 102
  • 4 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFEA132878 - Ne nje zone shume strategjike ne Tirane, prane 21 Dhjetorit dhe Myslym Shyrit, Shitet Apartament me siperfaqe neto 132 m2. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati buze rruge dhe eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e hapesirave: nje ambjent ndenje te bollshem se bashku me kuzhinen, me dalje ne ballkon, 4 dhoma gjumi (2 dopio dhe 2 teke), 2 tualete, 2 ballkone. Apartamenti eshte i rikonstruktuar i gjithi vitet e fundit, eshte i mobiluar shume mire e ne menyre cilesore me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode, pajisur me kondicioner ne cdo dhome. Dritaret jane dopioxham, te pajisura me grila dhe ofrojne nje ndricim shume te mire natyral per shkak te orientimit Lindje-Perendim. Ambjenti eshte i pershtatshem per tu organizuar ne 2 apartamente. Prona disponon dokumentacion te plote dhe te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 132m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 4+1
Kati 3
Zona 21 Dhjetori
Rruga Rruga Muhamet Gjollesha
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
165,000€
SOLD
Okazion! Tek 21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 3+1+2... - 172m2
21 Dhjetori - Rruga Sali Butka

Pranë 21 Dhjetorit Shitet Apartament Fantastik 3+1+2, Tërsisht I Mobiluar!! Mundesi ideale per nje jetese cilesore, te qete dhe komoditet maksimal.Ky...

Shitje
168,000€
Shitet Ambjent Gjysem -Bodrum - 278m2
21 Dhjetori - Rruga Naim Frashëri

Ne rrugen "Naim Frasheri", prane Zonjes se Keshillit te Mire, shitet ambjent gjysem -bodrum me siperfaqe 278 m2. Zona ne te cilen ndodhet ambjenti e b...

Shitje
162,000€
Te 21 Dhjetori, Shitet Apartament 3+1 Me Planimetri Per... - 143m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Te 21 Dhjetori Shitet Apartament 3+1 me planimetri perfekte dhe me hapesira shume te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te m...

//do something