Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 totalisht i Investuar! - 79m2

E mobiluar
76,000€

  • Rruga Don Bosko
  • 842
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFEA132771 - Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1, totalisht i investuar! Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te mireadministruar me 2 ashensore dhe ka nje planimetri te rregullt me siperfaqe 79 m2 neto. Eshte i organizuar ne nje ambjent ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte i investuar ne cdo detaj nga pronaret, duke nisur me sistemin elektrik, hidraulik, suvatime. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre cilesore, me elektroshtepiake nder me te mirat, i teri i shtruar me parket, pajisur me kondicioner ne cdo dhome. Orientimi nga lindja ofron ndricim shume te mire natyral. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 79m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 10
Zona Don Bosko
Rruga Rruga Don Bosko
Viti i ndërtimit 2002
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
78,000€
SOLD
Shitet Apartament 1+1 I Pershtatur Ne 2+1! - 75m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Kompleksin e Vizion+ Ne Rrugen Don Bosko, Shitet Apartament 1+1 i pershtatur ne 2+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe me orientim Jug-Perendim....

Shitje
79,000€

83,000€

SOLD
Okazion Ne Fillim Te Don Boskos, Shitet Apartament 2+1... - 113m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne zonen e Don Boskos prane shkolles “Qazim Turdiu” shitet super apartament 2+1 me planimetri shume te mire dhe me siperfaqe te bollshme. Siperfaqja e...

Shitje
68,000€

70,000€

EXCLUSIVE
Ne Don Bosko Shitet Ambient Komercial!! - 40m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne rrugen Don Bosko, pa vajtur tek Vizion Plus, Shitet Ambient Komercial ne katin 0 te nje ndertimi te ri. Ambienti eshte i organizuar ne nje hapesire...

//do something