Shitet Apartament 2+1 Prane Harry Fultz! - 88m2

E pa mobiluar
78,000€

  • Rruga Asim Vokshi
  • 243
  • 1 dhomë
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFEA132753 - Prane Harry Fultz, Shitet Apartament 2+1! Apartamenti ka siperfaqe 88 m2 neto dhe eshte i organizuar ne nje ambjent te bollshem ndenje se bashke me kuzhinen, koridori qe ben shperndarjen e ambjenteve, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete nga te cilet njeri eshte me dritare. Apartamenti ka ndricim natyral te mire per shkak te orientimit Lindje-Perendim. Zona ku ndodhet eshte shume e favorshme, prane rrugeve te rendesishme, stacione autobuzi, markete, dyqane etj. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh. Per nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 88m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Stacioni i Trenit
Rruga Rruga Asim Vokshi
Viti i ndërtimit 1990
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
81,000€
Prane Qendres, Shitet Apartament 1+1 Me Strukture Perfe... - 67m2
Stacioni i Trenit - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Prane Qendres dhe Bulevardit Zogu I, ne Rrugen Haxhi Hysen Dalliu, Shitet Apartament 1+1, me Strukture Perfekte. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te n...

Shitje
78,000€
RESERVED
Prane Ish-Stacionit Te Trenit Shitet Apartament Ideal... - 80m2
Stacioni i Trenit - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Prane ish-Stacionit te Trenit Shitet Apartament Ideal Per Investim. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara momentalisht ne Tirane, vet...

Shitje
85,000€

88,000€

Prane Shkolles Mihal Grameno Shitet Apartament 2+1 Me H... - 97m2
Ali Demi - Rruga Mihal Grameno

Prane shkolles Mihal Grameno shitet apartament 2+1 me siperfaqe te madhe. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallat 7-katesh, me orientim Perendim. Aparta...

//do something