Shitet Apartament 2+1 ne Laprake! - 117m2

Pjesërisht e mobiluar
105,000€

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 181
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFEA132706 - Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe te madhe dhe planimetri shume te rregullt ne Rrugen Dritan Hoxha! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri e cilesor, te mireadministruar, dhe ka siperfaqe 117 m2. Ambjenti eshte i organizuar ne koridor qe ben shperndarjen e ambjenteve, sallon ndenje i madh se bashku me kuzhinen, me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi, te dyja shume te bollshme, dhe 2 tualete. Apartamenti ka planimetri shume te rregullt dhe eshte e orientuar ne menyre perfekte Jug-Lindje, gje qe ofron ndricim shume te mire natyral. Zona ku ndodhet eshte shume e favorshme, prane nyjave me te rendesishme rrugore, dhe prane dyqaneve, marketeve, bankave etj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 117m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Laprake
Rruga Rruga Dritan Hoxha
Viti i ndërtimit 2011
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
114,500€
Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1+2 I Sapo... - 118m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1+2 i Sapo Perfunduar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri tete katesh te sapope...

Shitje
120,000€
Laprake, Shitet Duplex Me Verande - 242m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, shitet duplex me verande dhe orientim perfekt. Dupleksi ndodhet ne katin e 9 dhe te 10 te nje pallati me 10 kate me ashensor dhe organizoh...

Shitje
99,000€

119,000€

SOLD
Ne Rrugen Gjergj Legisi, Shitet Super Apartament 2+1 !... - 120m2
Laprake - Rruga Gjergj Legisi

Ne Laprake Ne Rrugen Gjergj Legisi, Shitet Super Apartament 2+1 ! Apartamenti ndodhet ne pallatin me te mire te zones i perfunduar ne vitin 2018 i st...

//do something