Zogu i Zi, Jepet me Qira Apartament 2+1 i sapo Investuar! - 69m2

E mobiluar
400€ / muaj

  • Rruga e Durrësit
  • 264
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFEA132643 - Te Zogu i Zi Jepet me Qira Apartament 2+1 i sapoinvestuar! Apartamenti ka siperfaqe 69 m2 dhe ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri e te mireadministruar me 2 ashensore. Eshte i organizuar ne ambient ndenje se bashku me kuzhinen, me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi, nga te cilat njera dopio dhe tjetra me e vogel, 1 tualeti, dhe nje ambient tjeter qe mund te shfrytezohet si depo ose si dhome dushi. Apartamenti sapo eshte rikonstruktuar dhe mobiluar nga fillimi me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode ne menyre shume cilesore. Si pjese e nje kompleksi pallatesh, ofron te gjitha facilitetet e jetes se perditshme: market, farmaci, dyqane, bare etj. Ndodhet ne zonen me strategjike te Tiranes, ne nyjen qe lidh rruget kryesore. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni me Real Deal ne numrin +355 67 40 32 997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 69m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 10
Zona Zogu i Zi
Rruga Rruga e Durrësit
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 14

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar Depo I mobiluar Orientimi Perendim Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
400€ / muaj
Zogu I Zi, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 I Pershta... - 116m2
Zogu i Zi - Rruga e Durrësit

Tek Zogu i Zi, Jepet Apartament 2+1 me Qira per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri 12 katesh me ashensor dhe te mireadmini...

Qira
500€ / muaj
Zogu Zi, Jepet Zyre 85 M2 (2+1+2) Me Qira! - 85m2
Zogu i Zi - Sheshi Karl Topia (Rilindja)

Ne Zog te Zi, ne nje pallat te vitit 2018 me cilesi maksimale ndertimi, jepet ambjent me qira per zyra. Zyra ndodhet ne katin e 7 dhe organizohet ne...

Qira
450€ / muaj

500€ / muaj

Te Rruga E Durresit, Prane Gjimnazit Qemal Stafa Jepet... - 110m2
Zogu i Zi - Rruga e Durrësit

Rruga e Durresit, Prane Gjimnazit Qemal Stafa Jepet Me Qira Apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Zona...

//do something