Tek Higjena, Jepet Apartament 3+1 me Qira! - 135m2

E mobiluar
600€ / muaj

  • Rruga e Elbasanit
  • 38
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFEA132619 - Ne zonen me te preferuar ne Tirane, prane Liceut Artistik, Jepet me Qira Apartament 3+1 me planimetri shume te rregullt! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me administrim shume te mire dhe ka siperfaqe 135 m2. Eshte i organizuar ne nje sallon ndenje shume te bollshem se bashku me kuzhinen, te mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme, me dalje ne ballkon te madh. 2 dhoma gjumi dopio, 1 dhome teke, 2 tualete te cilet jane me dritare dhe 3 ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar shume mire, i pajisur me kondicioner ne cdo dhome, ka ndricim shume te mire natyral, dhe ofron cdo gje te nevojshme. Zona ku ndodhte eshte shume e favorshme per facilitetet e perditshme, prane marketeve, dyqaneve dhe institucioneve te rendesishme. Per nje vizite ne prone ne kontaktoni ne numrin 0674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 135m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 3
Zona Liceu Artistik
Rruga Rruga e Elbasanit
Viti i ndërtimit 2001
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
700€ / muaj
Jepet Me Qera Duplex, Tek Komuna E Parisit - 165m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Tek Komuna e Parisit Jepet me Qira Duplex ne katin e 4 dhe te 5 ne nje nder pallatet me punimet me cilesore ne zone. Kati i pare ka siperfaqe 75 m2 es...

Qira
660€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 3+1 Prane Librarise Ne Bllok - 99m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Jepet me qira apartament 3+1 ne Bllok ne katin e 4 te nje pallati ekzistues, i mobiluar teper mire, me siperfaqe 99 m2 dhe orientim Lindje-Perendim. A...

Qira
600€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Me Hapesire Te... - 141m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok, ne rrugen Pjeter Bogdani jepet me qira apartament 3+1+2 me hapesire te madhe, ne katin 7 te nje pallati 10 katesh. Apartamenti organizohet n...

//do something