Zogu i Zi, Jepet me Qira Apartament 3+1 i sapo mobiluar! - 113m2

E mobiluar
500€ / muaj

  • Rruga e Durrësit
  • 72
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFEA132615 - Jepet me Qira Apartament 3+1 i Sapomobiluar te Zogu i Zi, nje nga zonat me strategjike te Tiranes! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, pjese e nje kompleksi cilesor dhe te mireadministrauar, dhe ka siperfaqe 113 m2. Eshte i organizuar ne nje koridor qe ben shperndarjen e ambjenteve, sallon ndenje se bashku me kuzhinen me hapesire te bollshme, te mobiluar shume mire, 3 dhoma gjumi nga te cilat dy jane dopio, dhe nje tek, te mobiluara dhe ato shume mire, 2 tualete, dhe 1 ballkon shume i madh. Apartamenti ka ndricim shume te mire natyral, eshte i pajisur ne menyre cilesore me te gjitha kushtet per nje jetese komode, pajisur me kondicioner. Kompleksi ku ndodhet ofron, markete, dyqane, bare, farmaci, eshte prane stacioneve te autobuzit dhe vetem 5 minuta nga qendra. Për një vizitë në apartament kontaktoni me Real Deal +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 113m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 10
Zona Zogu i Zi
Rruga Rruga e Durrësit
Viti i ndërtimit 2004
Kate Gjithsej 12

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar I mobiluar Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
400€ / muaj
Zogu I Zi, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 I Pershta... - 116m2
Zogu i Zi - Rruga e Durrësit

Tek Zogu i Zi, Jepet Apartament 2+1 me Qira per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri 12 katesh me ashensor dhe te mireadmini...

Qira
500€ / muaj
Zogu Zi, Jepet Zyre 85 M2 (2+1+2) Me Qira! - 85m2
Zogu i Zi - Sheshi Karl Topia (Rilindja)

Ne Zog te Zi, ne nje pallat te vitit 2018 me cilesi maksimale ndertimi, jepet ambjent me qira per zyra. Zyra ndodhet ne katin e 7 dhe organizohet ne...

Qira
450€ / muaj

500€ / muaj

Te Rruga E Durresit, Prane Gjimnazit Qemal Stafa Jepet... - 110m2
Zogu i Zi - Rruga e Durrësit

Rruga e Durresit, Prane Gjimnazit Qemal Stafa Jepet Me Qira Apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Zona...

//do something