Qender, Jepet Super Zyre me Qira! - 60m2

E pa mobiluar
600€ / muaj

  • Rruga George W. Bush
  • 39

Përshkrimi i pronës

REFEA132293 - Ne Qender te Tiranes, Prane Plaza Hotel, Jepet me Qira Super Ambjent i pershtatshem per Zyra. Ka siperfaqe 60 m2 te organizuar ne planimetri shume te rregullt ne koridor, 3 dhoma, tualet, depo dhe ballkon me vetrate xhami. Apartamenti sapo eshte rikonstruaktuar i gjithi nga fillimi, duke perfshire sistemin elektrik, hidraulik, parket, suvatim, ndricimi, dyer; eshte i pajisur me sistem kondicionimi dhe ka ndricim shume te mire natyral. Zona ku ndodhet eshte nder me te favorshmet, si dhe ofron edhe mundesine e brandimit pasi eshte buze rruge. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 60m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 2
Zona Qender
Rruga Rruga George W. Bush
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
450€ / muaj

500€ / muaj

Qender, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Se Bashku Me Gar... - 113m2
Qender - Rruga Kostandin Kristoforidhi

Shume prane Qendres dhe 9 Katesheve, Jepet me Qira super Apartament 2+1+2 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri te mairea...

Qira
450€ / muaj

550€ / muaj

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Apartament 1+1 - 75m2
Qender - Rruga Reshit Çollaku

Ne Zemer te Tiranes, tek Shallvaret, Jepet me Qira Apartament shume i vecante. Apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e amb...

Qira
550€ / muaj
Qender, Jepet Apartament 2+1 Me Qira! - 66m2
Qender - Rruga Mine Peza

Prane Qendres se Tiranes jepet me Qira Apartament 2+1 i sapo rikonstruktuar! Apartamenti eshte i organizuar ne nje koridor i cili ben ndarjen e ambien...

//do something