Prane Qendres, Jepet me Qira Apartament 3+1! - 75m2

Pjesërisht e mobiluar
400€ / muaj

  • Rruga Mine Peza
  • 18
  • 3 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFEA132199 - Prane Qendres, Jepet me Qira Apartament 3+1 i saporikonstruktuar! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh dhe eshte i organizuar ne nje koridor i cili ben shperndarjen e ambjenteve, 1 ambjent ndenje me dalje ne ballkon, kuzhine e madhe me vete, 2 dhoma, dhe tualet me dritare. Apartamenti eshte i saporikonstruktuar, shtruar me parket, pajisur me kondicionere, hidrosanitare cilesore. Ka orientim shume te mire plot drite. Eshte pjeserisht i mobiluar. Zona ku ndodhet eshte nder me te favorshmet, duke ofruar te gjitha facilitetet e jetes se perditshme. Per me teper informacion apo vizite ne prone kontaktoni me Agjencine Imobiliare Real Deal +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 75m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 3
Zona Qender
Rruga Rruga Mine Peza
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare Pjeserisht i Mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
400€ / muaj

450€ / muaj

RENTED
Jepet Me Qira Apartament Ne Qender ! - 95m2
Qender - Rruga e Dibrës

Prane Turdiu Center, ne nje pallat te viteve te fundit jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti organizohet ne nje koridor, sallon me hapesire te bol...

Qira
350€ / muaj
RENTED
Ne Qender Jepet Me Qiraapartament 1+1 - 45m2
Qender - Rruga Mine Peza

Ne Qender, Jepet me Qira Apartament 1+1 me super mobilim. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati egzistues dhe ka nje arredim super cilesor d...

Qira
500€ / muaj
RENTED
Jepet Me Qira Apartament Luksoz Ne Qender! - 105m2
Qender - Rruga George W. Bush

Ne Qender te Tiranes, prane Plazza Hotel, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te banimit te nje pallati te ri, te p...

//do something