Rruga e Elbasanit, Shitet Apartament 2+1! - 103m2

E mobiluar
160,000€

  • Rruga e Elbasanit
  • 389
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFEA13210 - Ne Rrugen e Elbasanit, prane Shkolles Asim Vokshi, Shitet Apartament 2+1, i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 10 katesh dhe ka nje siperfaqe te hipotekuar prej 103.2 m2. Eshte e organizuar ne nje ambjent ndenje te bollshem se bashku me ambjentin e gatimit, nje koridor i cili ben ndarjen e dhomave te gjumit, njera matrimoniale me dalje ne ballkon dhe tjetra femijesh, 1 tualet dhe 1 ballkon i mbyllur me vetrate. Orientimi eshte nga jug-lindja cka ofron ndricim shume te mire. Apartamenti eshte i investuar nga brenda, ka veshje muri dekorative, eshte i shtruar me parket, dhe kondicionim ne cdo dhome. Zona ku ndodhet eshte nder me te preferuarat, shume prane stadiumit, liqenit, dhe institucioneve te rendesishme duke ofruar te gjitha facilitetet e jetes se perditshme. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni kompanine Real Deal Properties +355 67 403 2997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 103m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Rr. e Elbasanit
Rruga Rruga e Elbasanit
Viti i ndërtimit 2001
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
165,000€
Tek Rruga E Elbasanit Shitet Super Apartament 2+1 - 127m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Xhamis se Tabakeve Shitet Super Apartament totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te nje pallati te mireadministruar me ashenso...

Shitje
160,000€
Ne Rrugen E Elbasanit, Shitet Apartament 4+1 Me Hapesir... - 136m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Te Rruga E Elbasanit Shitet Apartament 4+1 ne katin 2-te te nje pallati ekzistues me tulla. Apartamenti ka siperfaqe 136m2 dhe organizohet ne 2 sallon...

Shitje
175,000€

179,000€

SOLD
Shitet Apartament 2+1 - 168m2
Komuna e Parisit - Rruga Hasan Alla

Pallati ndodhet prane Qendres Kristal dhe ka dalje ne Unazen e Madhe dhe rruget kryesore te lagjes Komuna e Parisit. Apartamenti eshte super elegant d...

//do something