Shitet Apartament 2+1 - 96m2

E pa mobiluar
62,400€

  • Rruga Rrapo Hekali
  • 3

Përshkrimi i pronës

REFEA13200 - Prane Fondacionit Eleonora, tek Kodra e Diellit, Shitet Apartament 2+1! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri dhe ka nje siperfaqe prej 96 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambjent ndenje+kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Apartamenti eshte i gjithi bosh

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 96m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 0
Zona Kodra e Diellit
Rruga Rruga Rrapo Hekali
Viti i ndërtimit 2017
Kate Gjithsej 8

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
55,000€
Tek Kodra E Diellit Shitet Dyqan - 58m2
Kodra e Diellit - Rruga Mustafa Matohiti

Tek Kodra e Diellit, ne Rrugen Mustafa Matohiti, shitet dyqan, me siperfaqe 55 m2 per cdo lloj Biznesi. Fakti qe ndodhet buze rruge te jep mundesine t...

Shitje
68,000€
EXCLUSIVE
Kodra E Diellit, Shitet Apartament 1+1 Plus Garazhd... - 66m2
Kodra e Diellit - Rruga Bill Klinton

Në rrugën Bill Klinton, Kodra e Diellit Shitet Apartament 1+1 plus Garazhd në një Kompleks të Ri shumë cilësor i ndërtuar këto 2 vitet e fundit....

Shitje
70,000€
EXCLUSIVE
Kodra E Diellit, Shitet Apartament 1+1 Plus Garazhd Në... - 71m2
Kodra e Diellit - Rruga Bill Klinton

Në rrugën Bill Klinton, Kodra e Diellit Shitet Apartament 1+1 plus Garazhd në një Kompleks të Ri shumë cilësor i ndërtuar këto 2 vitet e fundit. Kom...