Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte! - 94m2

E pa mobiluar
83,000€

  • Rruga Don Bosko
  • 418
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFEA131869 - Ne nje Kompleks te ri dhe shume cilesor ne Don Bosko, shitet super Apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te banimit dhe ka siperfaqe 93.7 m2. Me nje planimetri shume te rregullt, eshte i organizuar ne nje ambient te bollshem ndenje, me orientim perfekt dhe vetrata te bollshme qe ofrojne ndricim shume te mire natyral, koridori i cili ben ndarjen e 2 dhomave te gjumit, njera nga te cilat eshte me dalje ne ballkon dhe 2 tualete. Pallati eshte pjese e nje kompleksi te mireadministruar, qe ofron te gjitha facilitetet e jetes se perditshme, markete, dyqane, farmaci bare etj, me nje vendndodhje shume te mire. Bashke me apartamentin eshte edhe mundesia marrjes se nje posti parkimi ne katin -2 te pallatit. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontaktoni me real Deal Properties ne numrin +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 94m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Don Bosko
Rruga Rruga Don Bosko
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 7

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Jug Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
78,000€
SOLD
Shitet Apartament 1+1 I Pershtatur Ne 2+1! - 75m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Kompleksin e Vizion+ Ne Rrugen Don Bosko, Shitet Apartament 1+1 i pershtatur ne 2+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe me orientim Jug-Perendim....

Shitje
74,000€
Ne Don Bosko, Shitet Apartament I Pershtatur Ne 3+1! - 90m2
Don Bosko - Rruga Muzaket

Prane Rruges Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 i pershtatur ne 3+1, i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te banimit te nje pallati me ashensor...

Shitje
89,000€
Okazion, Tek Fiori Di Bosco Shitet Apartament 2+1, Pron... - 89m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Tek Kompleksi Fiori Di Bosco, Ndertim i Vitit 2019, Shitet Apartament 2+1, Me Cmim Okazional. Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkekohore k...

//do something