Tek Kopeshti Zoologjik, Jepet Apartament 2+1 me Qira! - 120m2

E mobiluar
600€ / muaj

  • Rruga Bilal Sina
  • 65
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFEA131763 - Tek Kopshti Zoologjik Jepet me Qira Super Apartament 2+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri, te mireadministruar e me ashensor dhe ka siperfaqe 120 m2. Eshte i organizuar ne nje koridor i cili ben shperndarjen e ambjenteve, sallon ndenje se bashku me kuzhinen, me dalje ne ballkon te madh, 1 dhome gjumi dopio, 1 dhome gjumi femijesh dhe tualet. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre shume cilesore me te gjitha kushtet e nevojshme, pajisur me parket, sistem ngrohje, elektroshtepiake te mira, dhe ka ndricim shume te mire. Ballkoni orientohet nga kopeshti zoologjik duke ofruar qetesi dhe pamje shplodhese. Zona ku ndodhet ofron te gjitha kushtet per nje jetese komode, prane dyqaneve, marketeve, restorante, farmaci etj. Per nje vizite ne prone kontaktoni me Real Deal ne numrin +355 67 40 32 997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 120m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Kopshti zoologjik
Rruga Rruga Bilal Sina
Viti i ndërtimit 2011
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
500€ / muaj
Tek Liqeni Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Me Orientim... - 130m2
Kopshti zoologjik - Rruga Shyqyri Brari

Prane Kopshtit Zoologjik jepet me qira apartament 3+1+2 tualete me siperfaqe 130m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 5-katesh i mire...

Qira
600€ / muaj
Prane Kafe Roma, Jepet Apartament Me Qira Per Zyra! - 110m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Prane Kafe Roma, Jepet Apartament me Qira per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh, pa ashensor, dhe ka nje siperfaqe prej 1...

Qira
700€ / muaj

700€ / muaj

EXCLUSIVE
Qender, Pas Tirana International, Jepet Apartament 2+1... - 115m2
Qender - Rruga Urani Pano

Ne qender te Tiranes, mbrapa TIRANA INTERNATIONAL HOTEL pikerisht pallati TERMA ENGINEERING ne katin e 11 dhe te fundit te tij me ashensor modern jep...

//do something